Zelená země Konopná směs Ženské tajemství 50 g

Zlevněný produkt Zelená země Konopná směs Ženské tajemství 50 od výrobce s dlouholetou historií Zelená země máte možnost získat tady teď ve slevě! V akci od 149 Kč. EAN: 8594183382043
Zelená země Konopná směs Ženské
Značka: Zelená země
149 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Zelená země Konopná směs Ženské tajemství 50 g

Konopná směs Ženské tajemství je jedinečná směs konopí a kontryhelu. Tyto dvě bylinky by neměly chybět v domácnosti žádné ženy. Konopí pro směs Ženské tajemství bylo s láskou a ručně sklizeno v Čechách. Kontryhel pochází z Evropského zemědelství.

Jedná se o jedinečnou směs vyrobenou speciálně pro ženy. Obsažený kontryhel společně s konopím pomáhá na ženské obtíže. Obsažené konopné semínko harmonizuje přirozené procesy v těle, a tím podporuje přirozenou obranyschopnost, příznivě působí i na srdce. Směs má relaxační účinky. Kontryhel blahodárně působí pro zvýšení předmenstruačního komfortu, pomáhá udržovat normální stav kloubů a svalů, celkově osvěžuje tělo a napomáhá k normálnímu trávení. V celé směsi se nachází 640 mg CBD.

Příprava a použití: 1 polévkovou lžíci směsi zalijte 3 dl vroucí pitné vody a nechte 3-5 minut vyluhovat. Nálev poté slijte a konzumujte. Pro maximální účinnost přidejte do směsi kousek másla, nebo kokosového oleje. Doporučená denní dávka je 600 ml, tedy zhruba 2 šálky čaje. Tuto doporučenou denní dávku nepřekračujte.

Upozornění: Kvůli vlivu kontryhelu na krev se nedoporučuje před plánovaným chirurgickým zákrokem. Příliš vhodný není také při endometrióze. Vyloučit by ho měli i lidé trpící chudokrevností nebo poruchami srážlivosti krve, znesnadňuje totiž vstřebávání železa.

Složení: Bio konopí seté (listy, nať, semínka 10 %) – certifikovaná odrůda technického konopí 50 %, kontryhel nať 50 %.

Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.
Směs vyvinuta speciálně pro ženy. Jedná se o konopnou směs s kontryhelem.