Zelená země Konopný protein – kakao s banánem 500 g

Tento výjimečný výrobek Zelená země Konopný protein - od spolehlivého výrobce Zelená země pohodlně získáte zde ve slevě. Nyní nakoupíte za 489 Kč. EAN: 8594183380254
Zelená země Konopný protein
Značka: Zelená země
489 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Zelená země Konopný protein – kakao s banánem 500 g

Je vyjímečný tím, že obsahuje všech 23 aminokyselin vyskytujících se v přírodě, včetně 8 esenciálních, které jsou pro tělo nezbytné. Naleznete v něm dokonalou rovnováhu všech nenasycených mastných kyselin omega 3, 6 a 9. Má výbornou stravitelnost a vstřebatelnost – bez lepku a laktózy.

Jeho biologické kvality ocení zejména vegani, sportovci a lidé v rekonvalescenci.

Je ideálním doplňkem pro ty, kteří chtějí kvalitní vý-živu pro tvorbu a regeneraci svalové hmoty a posílení celého organismu.

Je bohatý na vlákninu a vytváří v těle zásadité prostředí. Napomáhá detoxikaci těla tím, že odvádí z těla jedovaté toxiny a těžké kovy.

Má pozitivní vliv na hladinu cholesterolu a hladiny glukózy v krvi. Je přirozeným zdrojem vitamínů A, B1, B2, B3, B6, C, D a E. Důležitý je také vysoký podíl antioxidantů, vápníku, hořčíku, zinku a železa.

Nemá psychoaktivní účinky.

ZAMĚŘENÍ: Doplnění energie, svalový objem a rozvoj síly, regenerace, detoxikace, výživa, dieta. 1 PORCE 15 g (1 necelá odměrka).

SLOŽENÍ: Konopný protein, nepražený kakaový prášek, bánánový prášek, sladidlo: Steviol-glykosid (stévie)
 Vysoce kvalitní rostlinná bílkovina řazená mezi superpotraviny.