Živina Tahináda kešu a kakao s kousky kešu 220 g

Kvalitní a levný produkt Živina Tahináda kešu a od známého dodavatele Živina je k dostání na našich stránkách teď trvale výhodně. Aktuálně za 147 Kč. EAN: 0764460160161
Živina Tahináda kešu a kakao
Značka: Živina
147 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Živina Tahináda kešu a kakao s kousky kešu 220 g

„Oříškové“ máslo, jak ho neznáte. Tahináda od Živiny s 44 % loupaných kešu oříšků svou chutí připomíná krémovou čokoládu. Bez palmáče a přidaného cukru! Obsahuje čistě přírodní sladidlo – agávový sirup, což je šťáva z kaktusu agáve. Jakmile tahinádu jednou ochutnáte, nebudete vědět, kdy přestat. Z vitamínů obsahuje zejména vitamín E – významný antioxidant, B-komplex a provitamin A. Kešu jsou bohaté na nenasycené mastné kyseliny, které jsou pro tělo prospěšné, jelikož udržují normální hladinu cholesterolu v krvi.

Složení: Tahini (drcená sezamová semínka 44 %), kešu ořechy loupané 44 %, kakaový prášek 4,8 %, agávový sirup, datlový sirup, sůl himálajská, drcený vanilkový lusk.
Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.

„Oříškové“ máslo, jak ho neznáte. Tahináda od Živiny s 44 % loupaných kešu oříšků svou chutí připomíná krémovou čokoládu. Bez palmáče a přidaného cukru!